Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro DPR1101023154L Torsion Lh Spring Stainless
Item:
#1185265
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | DPR1101023154L |
| Manufacturer Part # | DPR1101023154L |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro DPR1101023154L Torsion Lh Spring Stainless
$83.68
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro DPR1101023154L Torsion Lh Spring Stainless

