Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro DPR110121752 Digital Timer Cs1500
Item:
#1185276
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | DPR110121752 |
| Manufacturer Part # | DPR110121752 |
| Height | 1" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro DPR110121752 Digital Timer Cs1500

