Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro DPRSSH142058 1/4 20 X 5/8 Screw Socket Head
Item:
#1185523
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | DPRSSH142058 |
| Manufacturer Part # | DPRSSH142058 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro DPRSSH142058 1/4 20 X 5/8 Screw Socket Head
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro DPRSSH142058 1/4 20 X 5/8 Screw Socket Head

