Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other MPPT700R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro MPPT700R Transformer 115/230 24ac M
Item:
#1463806
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | MPPT700R |
| Manufacturer Part # | MPPT700R |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro MPPT700R Transformer 115/230 24ac M
