Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro MPSG140 Piston 8 Gasket Ms715/ms720
Item:
#1185016
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | MPSG140 |
| Manufacturer Part # | MPSG140 |
| Height | 2.2" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro MPSG140 Piston 8 Gasket Ms715/ms720
$46.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro MPSG140 Piston 8 Gasket Ms715/ms720

