Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other OCS1500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro OCS1500 Overlay Controller Cs1500
Item:
#1463816
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | OCS1500 |
| Manufacturer Part # | OCS1500 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro OCS1500 Overlay Controller Cs1500