Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro ODP1300BZB Overlay Blue Digital Control Panel Blaz
Item:
#1463821
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | ODP1300BZB |
| Manufacturer Part # | ODP1300BZB |
| Height | 0.15" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro ODP1300BZB Overlay Blue Digital Control Panel Blaz
$29.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro ODP1300BZB Overlay Blue Digital Control Panel Blaz
