Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
DoughPro SB142034 Button 1/4 20x3/4 Screw
Item:
#1185020
Technical details
| Manufacturer | DoughPro |
|---|---|
| Model Number | SB142034 |
| Manufacturer Part # | SB142034 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
DoughPro SB142034 Button 1/4 20x3/4 Screw
