Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SP83258S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro SP83258S Screw Pan Head #8 32 X 5/8" Stainless
Item:
#1463842
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | SP83258S |
| Manufacturer Part # | SP83258S |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro SP83258S Screw Pan Head #8 32 X 5/8" Stainless
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro SP83258S Screw Pan Head #8 32 X 5/8" Stainless