Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro TL14134 Pc Board Controller Display (screen Onl
Item:
#1463859
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | TL14134 |
| Manufacturer Part # | TL14134 |
| Height | 2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro TL14134 Pc Board Controller Display (screen Onl
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro TL14134 Pc Board Controller Display (screen Onl