Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WLIT78
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro WLIT78 Washer Lock Internal 7/8"zinc
Item:
#1463872
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | WLIT78 |
| Manufacturer Part # | WLIT78 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro WLIT78 Washer Lock Internal 7/8"zinc