Free Shipping
Free Shipping
$952.71
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Douglas Machines 0452 Regulator Water Pressure 3/4
Item:
#1463897
Technical details
| Manufacturer | Douglas Machines |
|---|---|
| Model Number | 0452 |
| Manufacturer Part # | 0452 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Douglas Machines 0452 Regulator Water Pressure 3/4
$952.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Douglas Machines 0452 Regulator Water Pressure 3/4
