Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Douglas Machines 1239 Spray Gun For Spray Off Hose
Item:
#1463908
Technical details
| Manufacturer | Douglas Machines |
|---|---|
| Model Number | 1239 |
| Manufacturer Part # | 1239 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Douglas Machines 1239 Spray Gun For Spray Off Hose
$305.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Douglas Machines 1239 Spray Gun For Spray Off Hose
