Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Douglas Machines 6011 Pump Hose W/clamps 2 Id X 4
Item:
#1463944
Technical details
| Manufacturer | Douglas Machines |
|---|---|
| Model Number | 6011 |
| Manufacturer Part # | 6011 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Douglas Machines 6011 Pump Hose W/clamps 2 Id X 4
$140.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Douglas Machines 6011 Pump Hose W/clamps 2 Id X 4
