Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Douglas Machines 6210 Ignition Wire Set 8'
Item:
#1832355
Technical details
| Manufacturer | Douglas Machines |
|---|---|
| Model Number | 6210 |
| Manufacturer Part # | 6210 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Douglas Machines 6210 Ignition Wire Set 8'