Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 300071
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 300071 Bowl Guard Lift Up Sm300 Dyn
Item:
#1324472
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 300071 |
| Manufacturer Part # | 300071 |
| Height | 13" |
| Width | 17" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon 300071 Bowl Guard Lift Up Sm300 Dyn
$875.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 300071 Bowl Guard Lift Up Sm300 Dyn