Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 30231501000751
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 30231501000751 Simple Chain 1/2x1/8
Item:
#1325089
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 30231501000751 |
| Manufacturer Part # | 30231501000751 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon 30231501000751 Simple Chain 1/2x1/8
$55.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 30231501000751 Simple Chain 1/2x1/8
