Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 40705509
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 40705509 Crank Lever
Item:
#1325024
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 40705509 |
| Manufacturer Part # | 40705509 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon 40705509 Crank Lever
$39.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 40705509 Crank Lever