Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 50-1467
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 50-1467 Timer Power Purge For Sroxg
Item:
#1325047
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 50-1467 |
| Manufacturer Part # | 50-1467 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon 50-1467 Timer Power Purge For Sroxg
$816.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 50-1467 Timer Power Purge For Sroxg
