Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 50040016-B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 50040016-B Shaft Rack Lift Sro
Item:
#1463980
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 50040016-B |
| Manufacturer Part # | 50040016-B |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 50040016-B Shaft Rack Lift Sro