$20.65
$20.89
Compare Price
You save
$0.24
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 6108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon 6108 Filter Card Joint
Item:
#1325011
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 6108 |
| Manufacturer Part # | 6108 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon 6108 Filter Card Joint
$20.65
$20.89
You save
$0.24
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 6108 Filter Card Joint
