Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ASSH500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ASSH500 Equipment Screw (for Weight)
Item:
#1463993
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ASSH500 |
| Manufacturer Part # | ASSH500 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon ASSH500 Equipment Screw (for Weight)
$4.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ASSH500 Equipment Screw (for Weight)
