$48.97
$86.44
Compare Price
You save
$37.47
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon aftermarket .
- Engineered to match existing Doyon units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Doyon ELB098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELB098 Breaker 2 Amp 250v
Item:
#1324866
Technical details
| Fits with Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELB098 |
| Manufacturer Part # | ELB098 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Doyon ELB098 Breaker 2 Amp 250v
$48.97
$86.44
You save
$37.47
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELB098 Breaker 2 Amp 250v