Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELC860
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELC860 Contactor 2 Poles 120v 30a 50/60hz
Item:
#1832462
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELC860 |
| Manufacturer Part # | ELC860 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon ELC860 Contactor 2 Poles 120v 30a 50/60hz
$142.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELC860 Contactor 2 Poles 120v 30a 50/60hz