Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELF694
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELF694 Fuse Sc 6 Buss
Item:
#1464000
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELF694 |
| Manufacturer Part # | ELF694 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELF694 Fuse Sc 6 Buss