Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELF950 Fuse Holder For Fuse Sc 3 Sc
Item:
#1464003
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELF950 |
| Manufacturer Part # | ELF950 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELF950 Fuse Holder For Fuse Sc 3 Sc