Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELM938
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELM938 Motor Dayton Drilled
Item:
#1325003
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELM938 |
| Manufacturer Part # | ELM938 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon ELM938 Motor Dayton Drilled
$695.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELM938 Motor Dayton Drilled
