Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELT610C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon ELT610C Humidity Thermostat G1 11712
Item:
#1324627
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELT610C |
| Manufacturer Part # | ELT610C |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon ELT610C Humidity Thermostat G1 11712
$429.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELT610C Humidity Thermostat G1 11712
