Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon GAC230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon GAC230 Gas Valve (natural) Except Tlo
Item:
#1464120
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | GAC230 |
| Manufacturer Part # | GAC230 |
| Height | 1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon GAC230 Gas Valve (natural) Except Tlo
$591.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon GAC230 Gas Valve (natural) Except Tlo
