Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon GRP005A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon GRP005A Right Hinge & Handle Assembled
Item:
#1324660
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | GRP005A |
| Manufacturer Part # | GRP005A |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon GRP005A Right Hinge & Handle Assembled
$199.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon GRP005A Right Hinge & Handle Assembled
