Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEC0067
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon MEC0067 Thermocouple Steam Type K
Item:
#1325179
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEC0067 |
| Manufacturer Part # | MEC0067 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon MEC0067 Thermocouple Steam Type K
$335.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEC0067 Thermocouple Steam Type K