Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEC0264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon MEC0264 Contactor 9a 24v Coil
Item:
#1325020
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEC0264 |
| Manufacturer Part # | MEC0264 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon MEC0264 Contactor 9a 24v Coil
$358.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEC0264 Contactor 9a 24v Coil
