Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEP0148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon MEP0148 Ls Breaker 2 Poles 10a
Item:
#1325178
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEP0148 |
| Manufacturer Part # | MEP0148 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon MEP0148 Ls Breaker 2 Poles 10a
$185.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEP0148 Ls Breaker 2 Poles 10a
