Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MPF0019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon MPF0019 Excentric
Item:
#1462945
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MPF0019 |
| Manufacturer Part # | MPF0019 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MPF0019 Excentric
