Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon PLF100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon PLF100 Filter Strainer 1/4" Bronze
Item:
#1464154
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | PLF100 |
| Manufacturer Part # | PLF100 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon PLF100 Filter Strainer 1/4" Bronze
