Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Doyon .
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon R347P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doyon R347P Bladeserrated 10 3/4"l
Item:
#1152162
Technical details
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | R347P |
| Manufacturer Part # | R347P |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doyon R347P Bladeserrated 10 3/4"l
$22.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doyon R347P Serrated Blade Weight .02lb
