$472.44
$556.00
Compare Price
You save
$83.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 1059-0713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 1059-0713 Hs2 Asy Top Menu Bar 4w
Item:
#1464182
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 1059-0713 |
| Manufacturer Part # | 1059-0713 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 1059-0713 Hs2 Asy Top Menu Bar 4w
$472.44
$556.00
You save
$83.56
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 1059-0713 Hs2 Asy Top Menu Bar 4w
