Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 1092-0572K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 1092-0572K Rfhu Weldment Vented Lid W/pan
Item:
#1464186
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 1092-0572K |
| Manufacturer Part # | 1092-0572K |
| Height | 5.1" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 1092-0572K Rfhu Weldment Vented Lid W/pan