Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 115676
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 115676 Motor Overload/relay Asse Mbly 5.5 8 Amp Mt03m
Item:
#1832467
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 115676 |
| Manufacturer Part # | 115676 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 115676 Motor Overload/relay Asse Mbly 5.5 8 Amp Mt03m
About this item
Product Details
Product Details
Duke 115676 Motor Overload/relay Asse Mbly 5.5 8 Amp Mt03m