Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 139998
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 139998 Fuse Gdc 5a 250 Volt 5 X 20 Mm
Item:
#1464316
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 139998 |
| Manufacturer Part # | 139998 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 139998 Fuse Gdc 5a 250 Volt 5 X 20 Mm
