$6.69
$7.86
Compare Price
You save
$1.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 153070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 153070 Spring Door
Item:
#1464330
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 153070 |
| Manufacturer Part # | 153070 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 153070 Spring Door
$6.69
$7.86
You save
$1.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 153070 Spring Door