$18.04
$21.22
Compare Price
You save
$3.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 153092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 153092 Gasket Light Box
Item:
#1464335
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 153092 |
| Manufacturer Part # | 153092 |
| Height | 0.35" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 153092 Gasket Light Box
$18.04
$21.22
You save
$3.18
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 153092 Gasket Light Box
