$14.01
$16.48
Compare Price
You save
$2.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 153204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 153204 240v W/tinner Oven Light
Item:
#1185528
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 153204 |
| Manufacturer Part # | 153204 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 153204 240v W/tinner Oven Light
$14.01
$16.48
You save
$2.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 153204 240v W/tinner Oven Light
