$37.86
$44.56
Compare Price
You save
$6.70
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 155006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 155006 Gasket Door Bottom 5/9
Item:
#1464383
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 155006 |
| Manufacturer Part # | 155006 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 155006 Gasket Door Bottom 5/9
$37.86
$44.56
You save
$6.70
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 155006 Gasket Door Bottom 5/9
