$36.64
$43.12
Compare Price
You save
$6.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 155008 Door Gasket
Item:
#1972876
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 155008 |
| Manufacturer Part # | 155008 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 22" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 155008 Door Gasket
$36.64
$43.12
You save
$6.48
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 155008 Door Gasket