Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 155361
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 155361 Label E Series Cntl Pnl (top)
Item:
#1464396
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 155361 |
| Manufacturer Part # | 155361 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 155361 Label E Series Cntl Pnl (top)
