Free Shipping
Free Shipping
$1,226.98
$1,444.00
Compare Price
You save
$217.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 155526
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 155526 Replacement Kit Ptl To Cssi So Specs
Item:
#1464398
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 155526 |
| Manufacturer Part # | 155526 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 155526 Replacement Kit Ptl To Cssi So Specs
$1,226.98
$1,444.00
You save
$217.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 155526 Replacement Kit Ptl To Cssi So Specs