$25.70
$44.70
Compare Price
You save
$19.00
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke 155753 (OEM) Hi Limit
Item:
#1141286
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 155753 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 155753 (OEM) |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Duke 155753 (OEM) Hi Limit
$25.70
$44.70
You save
$19.00
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 155753 (OEM) Hi-limit Disc Type (2) 1/4" Tab Term, 250 Degree F Opens On Rise, 250 -7 235 -10, Duke Fwm3-24
