Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 156228
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 156228 Asy Timer Bar Rear 3 Wide
Item:
#1464414
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 156228 |
| Manufacturer Part # | 156228 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 156228 Asy Timer Bar Rear 3 Wide