Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Duke 156421 Powercord
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 156421 |
| Manufacturer Part # | 156421 |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 156421 Powercord Sjtow 16awg 120v, Prince Castle Holding Bin Dhb-bk Dhb-bk Button Dhb2pt-33, Dhb2pt-33dq Dhb2pt-33jb Dhb2ss-33jb Dhb4pt-20jb

